laiks

Draudzes regulārās aktivitātes:

OTRDIENĀS

20:00 Lūgšanu brīdis  /kur? – Smilšu iela 37-2, Viesīte/
Ticības biedri kopā nākam, lai lūgtu Dievu un izcīnītu uzvaras pār notikumiem, kuri mūs sāpina. “Īsākā distance starp problēmu un tās risinājumu ir attālums starp grīdu un taviem ceļiem.” /Čārlzs Stenlijs/

PIEKTDIENĀS
20:00 Bībeles studija/kur? – Smilšu iela 37-2, Viesīte./

SVĒTDIENĀS
11:00 Dievkalpojums – / kur? – Kultūras Pils Kino un konferenču zālē , Smilšu iela 2, Viesīte/
Tas ir brīdis, kad dažādi cilvēki kopā sanāk. Ieklausoties vārdā ‘Dievkalpojums’, varētu saprast, ka Dievs nāk un kalpo cilvēkiem. Mūzika, dziesmas, stāsti no cilvēku dzīvēm, kā viņi saprot Dieva palīdzību. Uzruna no mācītāja un bērnu dziesmiņas. Tā ir sadraudzība, kurā dvēsele atpūšas un atspirgst. Tas ir brīdis, kad vari būt Dieva priekšā un atzīties savos pārkāpumos, lai iegūtu pieņemšanu un piedošanu.

14:00 Svētdienskola / kur? – Kultūras Pils Kino un konferenču zālē/ –

bērniem vecumā no 3-6 gadiem ,  7-14 gadiem un no 14 gadiem – pusaudžu grupa
Mēs dalāmies 4 grupās. Mums ir interesanti kopā ar jaukiem svētdienskolotājiem.

15:00 Kristīgais bērnu sporta kluba “AWANA” nodarbība

****