Sestdien, 2. aprīlī daļa no jauniešu komandas devās uz Rīgu lai

piedalītos angļu valodas un sporta nometnes „Did you get my message”  apmācībās.

Apmācībās bija lieliska iespēja iegūt pieredzi un dalīties ar citiem jauniešiem savās zināšanās, pieredzē, kā arī iegūt jaunus draugus no citām draudzēm, kas arī nodarbojas ar nometņu organizēšanu..

Lasīt visu..

Atskats uz angļu valodas un sport nometni "YOU ARE HERE", kas notika no 12.07 - 18.07 A/B.

Lasīt visu..

Jaunieši piedalās nometņu organizēšanas apmācībās Gatavojoties vasaras sezonai, aprīlī pieci Viesītes baptistu draudzes jaunieši piedalījās kristīgo nometņu organizēšanas seminārā, ko rīkoja organizācija Jauniešu Virzība (JV). Apmācību laikā jauniešiem bija iespēja gan atsvaidzināt jau esošās zināšanas  nometņu organizēšanā, gan dalīties pieredzē ar citu pilsētu draudžu jauniešiem. Inga Kalnieša, Viesītes baptistu draudzes Jauniešu kalpošanas.

Nometne “U R Here”

April 14,  2015

Sāc jau laicīgi domāt, kā vēlies pavadīt vasaru! Mums priekš Tevis ir lielisks piedāvājums,nenokavē! Pieteikšanās jau sākusies. Kristīgā angļu valodas un sporta nometne „You are here” - Viesītes novada bērniem un jauniešiem vecumā no 12 līdz 20 gadiem. KUR – Viesītē, Kempingā „Pērlīte” KAD – 12.07.-18.07. DALĪBAS MAKSA: Reģistrējoties līdz 16.06. cena ir 35 eiro,.

Lasīt visu..

No 20. jūnija līdz 5. jūlijam Viesītē aizvadīta sporta nometne „Kājām gaisā” jeb „Upside Down”. To organizēja Viesītes baptistu draudze sadarbībā ar kristīgo organizāciju „Jauniešu virzība” un Viesītes novada domi.   Viesītes baptistu draudzes mācītājs Juris Grigs norāda, ka ik gadu tiekot meklēti risinājumi un iespējas nometņu rīkošanai Viesītē, jo tās sniedz.