Kas ir labāk?

June 30,  2018

Jūnija mēnesim izvēlētajā Salamana pamācībā ir teikts: “Labāks ir mazumiņš, iegūts ar taisnību, nekā saņemt daudz ienākumu ar netaisnību.” (Pamācības 16:8) Vārds “labāk” šajā pamācībā norāda uz to, ka, ja izvēle ir starp mazumiņu, kas ticis iegūts godīgi, vai daudzumu, kas iegūts netaisnā ceļā, tad priekšroka ir mazumiņam, kas iegūts taisnā.

Lasīt visu..

22. aprīlī notika pēdējais jauniešu vakars pirms vasaras sezonas, jo vasara solās būt spraiga un pilna notikumiem, līdz ar to jauniešu vakari atsāksies rudenī. Vai tu esi kādreiz aizdomājies par to, kur tu nonāksi, kad nomirsti? Kas īsti ir debesis? Par to šajā reizē runāja sludinātājs Deivids Ronejs (David Roney). Deivids strādā.

Lasīt visu..

Marta mēnesī kopā ar Viesītes un Mateja jauniešiem pārdomājām, vai ticēt ir stilīgi un kas vispār ir stils. Sludināja jauniešu vadītājs no Mateja draudzes - Matīss Babrovskis. Jauniešiem tika uzdots jautājums, kādi ir stilīgi cilvēki? Viņi sniedza šādas atbildes: „Tie, kuri atšķiras”, „Tie, kuriem ir daudz draugu”, „Tie, kuri ir pārliecināti.

Lasīt visu..

Sludinātājs Deivids Ronejs (David Roney) apgalvo, ka katra viņa vizīte Viesītē viņam ir liels iedrošinājums. To pašu varam teikt par Deividu, viņš pavisam noteikti ir mūsējais un liels jo liels iedrošinājums. Deivids ir amerikānietis, un Latvijā viņš ir jau no 2010. gada. Šajā laika posmā viņš ir paspējis iemācīties latviešu.

Lasīt visu..
11.12.2016 Ciemos Deivids Ronejs

December 11,  2016

  Jau regulārs ciemiņš Viesītes baptistu draudzē ir amerikānis Deivids Ronejs (David Roney). Pārsvarā viņš brauc uz jauniešu vakariem, kas Viesītes draudzē notiek reizi mēnesī, taču nereti paliek arī uz iknedēļas svētdienas dievkalpojumu. Latvijā viņš ir jau no 2010. gada, un šajā laikā ir paspējis iemācīties latviešu valodu. Deivids strādā ar.

Lasīt visu..