22. aprīlī notika pēdējais jauniešu vakars pirms vasaras sezonas, jo vasara solās būt spraiga un pilna notikumiem, līdz ar to jauniešu vakari atsāksies rudenī. Vai tu esi kādreiz aizdomājies par to, kur tu nonāksi, kad nomirsti? Kas īsti ir debesis? Par to šajā reizē runāja sludinātājs Deivids Ronejs (David Roney). Deivids strādā.

Lasīt visu..

Marta mēnesī kopā ar Viesītes un Mateja jauniešiem pārdomājām, vai ticēt ir stilīgi un kas vispār ir stils. Sludināja jauniešu vadītājs no Mateja draudzes - Matīss Babrovskis. Jauniešiem tika uzdots jautājums, kādi ir stilīgi cilvēki? Viņi sniedza šādas atbildes: „Tie, kuri atšķiras”, „Tie, kuriem ir daudz draugu”, „Tie, kuri ir pārliecināti.

Lasīt visu..

Kā jau katru mēnesi, Viesītes baptistu draudzē notiek jauniešu vakari, kur pārspriežam aktuālas tēmas jauniešu vidū. Februārī ir Valentīndiena, daudz tiek runāts par mīlestību, kas tā tāda ir, veikalos ir visādi nieciņi sirsniņu formā. Dažiem cilvēkiem šī diena liek justies vientuļi un nelaimīgi, bet kāpēc? 11. februārī domājām pat to, kas.

Lasīt visu..

Jauniešu vakars „Mīlestība, kas nebeidzas” Neilgi pirms Ziemassvētkiem – 10. decembrī notika jauniešu vakars „Mīlestība, kas nebeidzas” Viesītes kultūras pils jauniešu telpās. Sludināja Deivids Ronejs (David Roney), viņa dzimtene ir ASV, taču Latvijā viņš ir jau no 2010. gada, un šajā laikā ir paspējis iemācīties latviešu valodu. Deivids strādā ar.

Kas ir Kristietis?

October 29,  2016

Jauniešu vakars „Kas ir kristietis” 29. oktobrī notika jauniešu dievkalpojums "Kas ir kristietis?!". Sludināja Raimonds Logins, pielūgsmi vadīja Viesītes draudzes slavēšanas grupa. Raimonds Logins kalpo Vīlandes baptistu draudzē, ka arī aktīvi iesaistās organizācijā „Jauniešu virzība”, ir Martas vīrs un divu meitiņu tēvs. Vai Tu esi sev kādreiz vaicājis,.