Jaunieši piedalās nometņu organizēšanas apmācībās

Gatavojoties vasaras sezonai, aprīlī pieci Viesītes baptistu draudzes jaunieši piedalījās kristīgo nometņu organizēšanas seminārā, ko rīkoja organizācija Jauniešu Virzība (JV). Apmācību laikā jauniešiem bija iespēja gan atsvaidzināt jau esošās zināšanas  nometņu organizēšanā, gan dalīties pieredzē ar citu pilsētu draudžu jauniešiem.

Inga Kalnieša, Viesītes baptistu draudzes Jauniešu kalpošanas vadītāja: „Apmācību laikā redzēju, cik aktīvi nometnes organizē citi jaunieši – tas arī mani iedrošināja vairāk domāt par to, kā padarīt mūsu nomeni vēl interesantāku un aizraujošāku. Svarīgi, ka varējām dalīties pieredzē, kā arī apgūt jaunas prasmes, kas noderēs šajā gadā. Esmu pārliecināta, ka, ja esi gatavs strādāt no sirds, tad viss noteikti izdosies!”

Kristīgā angļu valodas un sporta nometne „You are here” norisināsies no 12. līdz 18. jūlijam Viesītē, kempingā „Pērlīte”. Līdz ar Viesītes baptistu draudzes komandu, tajā piedalīsies jaunieši no Amerikas (Arizonas) un organizācijas „Jauniešu Virzība”.

Ja esi jaunietis vecumā no 12 līdz 20 gadiem un šovasar vēlies saturīgi pavadīt laiku, iegūt jaunus draugus, papildināt angļu valodas zināšanas un pasportot skaistā vietā pie Viesītes ezera – piesakies.

Pieteikties nometnei vari šeit: https://ems.josiahventure.com/registration/new/563?groups=all&layout=noneJv

Reģistrējoties līdz 16.jūnijam, dalības maksa – Eur 35 (vēlāk dārgāk).