Iegūsti iemaņas, apgūsti dažādus veidus un atgūsti motivāciju, lai mācekļotu citus.

Mēs ticam, ka draudzes izaugsme un to, cik tā ir vesela ir ļoti atkarīgs no māceklības draudzē. Pirmkārt jau tāpēc, ka Jēzus pats to māca.
Mācītājs Džefs Beltz ar sievu Kristy no Arizonas, ASV dalīsies savā pieredzē, veidojot citus par mācekļiem.
Tas nav par konferenci un par to, cik unikāla vai liela tā būs. Ļoti vienkāršā formātā kopā ar citiem brāļiem un māsām esi aicināts pievienoties no 10-11. augustam, Viesītē.
Konferencē tev būs iespēja uzdot jautājumus, dalīties savā pieredzē un ieraudzīt māceklības vienkāršības skaisto pusi.

Konferences tēmas:

* Mācekļu veidošana ikdienā;
                                           * Kā Jēzum tas izdevās?
                                           * Radīt un saglabāt aizsākto kustību.
                                           * 5 mācekļa iezīmes
                                           * Vadības iemaņas;
                                           * Grupas pieredze;
                                           * Kā Jēzus izvēlas, svētī un piešķir gudrību un izaicinājumus, deleģē un pavairo?

Par mācītāju:

Džefs un viņa sieva Kristy abi ir no Arizonas štata, ASV. Džefs ir 50 mazo grupu bīskaps un ir ar 30 gadu pieredzi kalpošanā. Kā viņi paši apgalvo, tad māceklība un garīgās dzīves izmaiņas ir viņu asinīs. Viņiem ir 4 bērni un viens mazbērns.

Reģistrējies:   http://viesitesdraudze.lv/konference/

Dalibas maksa:

5 eiro bez naktsmājām.

10 eiro, ja nepieciešamas naktsmājas.

10.08.2018  no 14:00 līdz 20:00

11.08.2018 no 10:00 līdz 18:00.

konference-viesite-2018