No 20. jūnija līdz 5. jūlijam Viesītē aizvadīta sporta nometne „Kājām gaisā” jeb „Upside Down”. To organizēja Viesītes baptistu draudze sadarbībā ar kristīgo organizāciju „Jauniešu virzība” un Viesītes novada domi.

Viesītes baptistu draudzes mācītājs Juris Grigs norāda, ka ik gadu tiekot meklēti risinājumi un iespējas nometņu rīkošanai Viesītē, jo tās sniedz bērniem iespēju lietderīgi pavadīt laiku vasaras brīvlaikā. Sadarbībā ar organizāciju „Jauniešu virzība” šī ir jau otrā nometne: „ Šogad nometne sniegusi bērniem iespēju apgūt un papildināt angļu valodas zināšanas, zinošu pasniedzēju vadībā. Tā pat bērni tika nodarbināti rokdarbu darbnīcās, Bībeles studijā un katra diena tika veltīta savam sporta veidam.”

Nometnes brīvprātīgā Agnija Mutule daloties iespaidos atklāj, ka viņa ik rītu vadīja ice-breaking spēles, kas dodot enerģiju visai dienai: „Manuprāt, liela vērtība ir, ka šajā nometnē angļu valodas nodarbības vadīja amerikāņi. Piedzīvojumiem un emocijām bagāts izdevās arī kopīgais pārgājiens uz Pērlīti. ”

„Upside Down” nometne rīkota jauniešiem vecumā no 13 līdz 20 gadiem, bet jau augusta mēnesī Viesītes baptistu draudze rīkos ikgadējo vasaras Bībeles skolu bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem.

Viesītes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste L. Liepiņa