25. jūlijā Viesītes kultūras pilī ikvienam Viesītes novada 1.-2. klases bērnam bija iespēja bez maksas saņemt skolas somu. Viesītes baptistu draudze kopā ar humānās palīdzības organizāciju “Tuvu” un sadarbībā ar Viesītes novada pašvaldības Sociālo dienestu šovasar rīkoja akciju “Skolas soma”, kas jaunāko klašu skolēnus apgādāja ar pilnībā nokomplektētām skolas somām.


Pirmā šī akcija Viesītē notika 2012. gadā. Šogad skolas somas saņēma aptuveni 100 Rites pamatskolas un Viesītes vidusskolas 1.-2. klašu skolēni. Ikviena skolas soma bija piepildīta ar mazajiem skolniekiem noderīgām lietām – penāļi, rakstāmpiederumi, klades, burtnīcas, spēles, pusdienu kārbiņas un citas skolai noderīgas lietas. Pasākumā vecāki un atvases neslēpa prieku, jo ģimenēm tas esot vērtīgs ieguvums, gatavojot atvasi skolas gaitām.

Viesītes Baptistu draudze sadarbībā ar Viesītes novada pašvaldību, palīdz bērniem ne tikai sarūpējot skolas somas, bet arī organizē dažādas aktivitātes vasaras mēnešos. Piemēram, no 3.-7. augustam bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem ir iespēja apmeklēt vasaras Bībeles skoliņu, savukārt 1. augustā Viesītes pilsētas svētkos pateicoties Viesītes Baptistu draudzei, bērniem būs pieejamas dažādas atrakcijas bez maksas.

Viesītes novada pašvaldības

Jaunatnes lietu un sabiedrisko attiec.spec. L.Liepiņa

Avots : http://www.viesite.lv/?p=18266#more-18266

[youtube]https://youtu.be/EBeqyZPbm3k[/youtube]