Jau 12. gadu pēc kārtas Viesītē aizvadīta Baptistu draudzes koordinētā akcija ,,Vislielākā dāvana”. Tās ietvaros ik viens novada bērns vecumā  no 2 līdz 14 gadiem saņēma dāvanu.

Pārsteigumus ik gadu gatavo ģimenes no ASV (projekta “Samarieša soma” ietvaros), kastē ieliekot dažādas dāvaniņas. Pirms bērni tās saņēma, visus klātesošos iepriecināja Viesītes baptistu draudzes svētdienas skolas audzēkņu priekšnesumi. Viesītes Baptistu draudzes mācītājs Juris Grigs atklāj, ka šogad ar dāvanām iepriecināti vairāk kā 500 novada bērni: „Tā ne tikai ir iespēja iepriecināt bērnus ar dāvanu, bet arī parādīt un pastāstīt viņiem par garīgām vērtībām. Mūsu draudze ir viena no retajām, kas tik ilgstoši turpina šo aktivitāti. To iespējams realizēt tikai pateicoties komandas darbam starp novada iestādēm, pašvaldību un draudzi, jo ik gadu mums tiek sarūpēti bērnu saraksti, nodrošinātas telpas pasākumam un transports ģimenēm.”

Bez šīs tradīcijas, Viesītes Baptistu draudzes paspārnē notiek ne mazums aktivitātes novada bērniem un jauniešiem – nometnes, svētdienas skolas nodarbības, apmācības. Tostarp tiek domāts arī par to sabiedrības daļu, kam neklājas viegli – šogad pateicoties Viesītes Baptistu draudzes iniciatīvai pilsētā darbu sākusi zupas virtuve. Raugoties uz tuvākajiem projektiem, Juris Grigs norāda, tiek domāts par sporta spēļu rīkošanu un  Bībeles skolu vasaras mēnešos.

Viesītes novada pašv.

Sabiedrisko attiec.spec. L.Liepiņa